Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00
Nupen, Kjell(1955-2014)
Flyvende over vann

Olje på lerret
168x130
Signert nede t.h.: K. Nupen.

Vurdering
NOK 120 000–150 000

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 175 000