Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fra Drøbak 1875

Akvarell på papir
30x39
Signert, datert og stedsbestemt nede t.h.: HFG. Drøbak 16 Sept 1875

Stemplet på baksiden av arket: "Nachlass Hans Gude", samt påtegnet med blyant nede t.h.: "17. Strand bei Dröbak Kr. fjord".

Vurdering

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00