Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00
Rusti, Frida Hoeck(1861-1963)
Astrid

Olje på lerret
93x74
Signert nede t.v.: Frida Rusti - Hoeck.

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen, samt påtegnet: "500 Kr. Frida Rusti-Hoeck. Adr. Laxevåg-Bergen".

Chra. Kunstforening 1906.

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 74 000