Sittende kvinne 1942
Olje på plate
81x65
Signert og datert nede t.v.: Weidemann 42.
Vurdering
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000 med forbehold
Olje på plate
81x65
Vurdering