Fjell, Kai(1907-1989)
Mor og barn 1947
Olje på lerret
96x135
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 47
Vurdering
NOK 700 000–900 000
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 700 000
Olje på lerret
96x135
Vurdering
NOK 700 000–900 000