Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00
Nørregaard, Asta(1853-1933)
Oppstilling med kobberfat, grønnsaker og frukt

Olje på lerret
101x121
1925 Signert og datert oppe t.h.: Asta Nörregaard 1925.

Blomqvists Kunstutstilling, Oslo 1925, kat.nr. 76.

Vurdering

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00