Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Oppstilling med frukt 1951

Akvarell, lysmål
28x21
Signert og datert nede t. h.: J Rian 1951

Vurdering
NOK 5 000

Tilslag NOK 9 000