Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Rian, Johs. (1891-1981)
Oppstilling med frukt 1951

Akvarell, lysmål
28x21
Signert og datert nede t. h.: J Rian 1951

Vurdering
NOK 5 000