Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Fruktblomstring i Balestrand
Olje på lerret
70x80
Signert nede t.v.: Th Holmboe
Påtegnet på plakett på rammen: "Fruktblomstring Nordland".
Vurdering
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 24 000 med forbehold