Lund, Henrik(1879-1935)
Interiør, Espevika 1934
Olje på lerret
68x55
Signert og datert nede t.h.: Henrik Lund -34
Signert på baksiden av lerretet: "Henrik Lund Oslo".
Kunstnernes Hus, Oslo 1934, kat.nr. 138 med tittel: "Interiør, Espevika".
Vurdering
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 190 000