Rian, Johs.(1891-1981)
Tenkende jente 1952
Olje på plate
25x13
Signert og datert oppe t. v.: J Rian 1952
Påtegnet med tittel: Denkendes Mädchen, på baksiden.
Kat. nr. 7?
Vurdering
Tilslag NOK 18 000