Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Rian, Johs.(1891-1981)
Tenkende jente 1952

Olje på plate
25x13
Signert og datert oppe t. v.: J Rian 1952

Påtegnet med tittel: Denkendes Mädchen, på baksiden.

Kat. nr. 7?

Vurdering

Tilslag NOK 18 000