Kavli, Arne(1878-1970)
Fra Rønnes, Grimstad
Olje på lerret
93x122
Signert nede t.v.: A. Kavli-
Vurdering
NOK 200 000–300 000
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Olje på lerret
93x122
Signert nede t.v.: A. Kavli-
Vurdering
NOK 200 000–300 000