Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv 1886
Olje på lerret
45x71
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. Ddf. 1886.
Vurdering
NOK 70 000–90 000
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 70 000
Olje på lerret
45x71
Vurdering
NOK 70 000–90 000