Rittun, Thorstein(1929-2018)
Skjærgårdssøndag 1976
Olje på lerret
100x120
Signert og datert nede t.h.: Th. Rittun 76
Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 25 000–35 000
Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 25 000