Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00
Rittun, Thorstein(1929-2018)
Skjærgårdssøndag 1976

Olje på lerret
100x120
Signert og datert nede t.h.: Th. Rittun 76

Signert og påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Vurdering
NOK 25 000–35 000

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 25 000