Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00
Kokkin, Kirsten(1951-)
Elskende 1997

Bronse
H: 37 cm.
Signert og datert på plinten: KK 97

Nummerert på plinten: 8/25. Skulpturen er fra 1995, støpt i 1997.

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000 med forbehold