Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Æolsharpen 1913

Akvarell, lysmål
43x99
Signert og datert nede t.v.: Th. Kittelsen. 1913.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 175 000–225 000