Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon mandag 24. november 2008 kl 18:00

Trollfamilie 1902
Kittelsen, Theodor (1857-1914)
Trollfamilie 1902

Blandingsteknikk, lysmål
21x62
Signert og datert oppe t.h.: Th. Kittelsen. 1902.

UTSTILT:

Th Kittelsens Lauvlia, Sommerutstillingen 2006.

Auksjonert mandag 24. november 2008 kl 18:00

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Tilslag NOK 55 000