Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Kvinner i interiør

Akvarell, lysmål
24x35
Signert nede t. v.: Arne Ekeland

Vurdering

Tilslag NOK 10 000