Kavli, Arne(1878-1970)
Småbåthavn Rønnes
Olje på plate
32x41
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 65 000
Olje på plate
32x41
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Vurdering