Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Komposisjon 1999

Litografi med håndkolorering
56x43
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 99

Vurdering

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 14 000