Gauguin, Paul René(1911-1976)
Komposisjon 1974
Fargelitografi
76x56
Signert och datert nede t. h.: Paul René Gauguin 1974
Nummerert nede t. v.: 139/240.
Vurdering
NOK 1 000
Tilslag NOK 1 000
Fargelitografi
76x56
Vurdering
NOK 1 000