Nupen, Kjell(1955-2014)
Overmalt telt i juli
Olje på lerret
35x50
Signert nede t.h.: K. Nupen
Påtegnet med tittel oppe, og noe utydelig påtegnet nede t.v.: "Kristiansand 1"
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 29 000