Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Høgberg, Karl(1901-1981)
Utkast til m/v Venus 1947

Olje på plate
52x125
Signert og datert nede t.h.: Carl Högberg -1947.

Signert, datert og påtegnet på baksiden av platen: "I. utkast til utsmykking av Ist Kl.S. Røkesalong m/v "Venus" Carl Högberg -1947".

Vurdering

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 13 000