Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fra Feste 1894
Penn og akvarell på papir, lysmål
19x29
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: HF Gude Feste 24de Aug 94
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
19x29
Vurdering