Auksjon mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Karsten, Ludvig(1876-1926)
Liggende akt 1925

Kullstift, lysmål
36x42
Signert og datert nede t.h.: Karsten -25

Vurdering

Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00

Tilslag NOK 20 000