Karsten, Ludvig(1876-1926)
Liggende akt 1925
Kullstift, lysmål
36x42
Signert og datert nede t.h.: Karsten -25
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Kullstift, lysmål
36x42
Vurdering