Bull-Teilman, Gunvor(1900-1996)
I trappen
Olje på plate
30x29
Signert nede t. h.: G Bull-Teilman
Påtegnet med tittel på baksiden.
Vurdering
NOK 2 000
Tilslag NOK 2 000
Olje på plate
30x29
Vurdering
NOK 2 000