Rittun, Thorstein(1929-2018)
Siesta 1974
Olje på lerret
90x99
Signert og datert nede t.h.: Th. Rittun 74
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 24 000
Olje på lerret
90x99
Vurdering