Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Sammen 1991
Litografi, lysmål
46x59
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson -91
Nummerert nede t.v.: 17/120. Påtegnet nede t.v. med tittel, samt: "Org. lito grønn versjon". Påtegnet nede på arket: "Erindring om Pomorhandelen i Finmark (1916)".
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2008 kl 18:00
Tilslag NOK 15 000