Fjell, Kai(1907-1989)
Mai 1948
Olje på lerret
150x140
Signert nede t.h.: Kai Fjell
Påtegnet nede t.v.: Mai Påtegnet med tittel på baksiden av lerretet og på blindrammen: "Mai 1948".
Blaafarveværket 1982, kat.nr. 30 med tittel: "St. Hans 1946", avbildet i katalogen s. 33.
Vurdering
NOK 2 000 000–3 000 000
Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00