Nupen, Kjell(1955-2014)
Drøm om Venezia
Olje på lerret
72x97
Signert nede t.h.: K. Nupen
Signert og påtegnet med tittel på italiensk av kunstneren på baksiden av lerretet: "Sogno di Venezia K. Nupen".
Malt i Venezia i 1987-88.
Vurdering
Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 54 000