Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00

Gamle Logen

Sohlberg, Harald (1869-1935)
Midnatt 1914

Radering, lysmål
61x78
Signert og datert i platen nede t. h.: Sohlberg 1914

Vurdering

Tilslag NOK 10 000