Gjesdal, Thoralf(1903-1963)
To sittende kvinner
Olje på lerret, oppklebet på plate
35x40
Signert nede t.v.: T. Gjesdal
Vurdering
Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 16 500
35x40
Signert nede t.v.: T. Gjesdal
Vurdering