Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv 1888
Olje på lerret
40x65
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1888.
Tittel på plakett på rammen: "View on the Sognfjord Norway. A. Askevold.".
Vurdering
Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 45 000