Auksjon mandag 25. mai 2009 kl 18:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Hage med blomstrende frukttrær

Olje på lerret
86x100
Signert nede t.v.: Aulie

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00

Tilslag NOK 44 000