Fra Mjøsa 1955
Olje på plate
50x70
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 55.
Vurdering
Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 37 000
Olje på plate
50x70
Vurdering