Johannessen, Jens(1934-)
Fra Tydalssuiten
Akvarell
76x56
Signert nede t.v.: JJ.
Nummerert nede t.v.: NR 26. Noe utydelig påtegnet nede t.v.: "J.E.D"(?).
Fra 1981.
Vurdering
Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 80 000