Johannessen, Erik Harry(1902-1980)
Hjem fra fiske
Olje på lerret
70x75
Signert nede t.v.: Erik Harry J.
Signert, datert "1959" og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden av lerretet.
Vurdering
Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 31 000