Smith, Carl Frithjof(1859-1917)
Fjordlandskap 1873
Olje på lerret
18x25
Signert og datert nede t. h.: C Smith 73.
Angivelig fra Hardanger.
Vurdering
NOK 1 000
Tilslag NOK 3 800
Olje på lerret
18x25
Angivelig fra Hardanger.
Vurdering
NOK 1 000