Müller, Morten(1828-1911)
Havneparti i måneskinn 1857
Olje på lerret
45x60
Signert og datert nede t.v.: Morten Müller 1857
Vurdering
Auksjonert mandag 25. mai 2009 kl 18:00
Tilslag NOK 22 000
Olje på lerret
45x60
Vurdering