Vårstudie i skogen 1964
Olje på lerret
60x80
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 64.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 55 000