Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Gude, Hans Fredrik(1825-1903)
Fra Feste 1894

Penn og akvarell på papir, lysmål
19x29
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: HF Gude Feste 24de Aug 94

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tilslag NOK 11 500