Tannæs, Marie(1854-1939)
Fra Strandebarm i Hardanger 1927
Olje på lerret
50x65
Signert og datert nede t.h.: Marie Tannæs. 1927.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen: "Strandebarm Hardanger", samt påtegnet samme sted: "Tannes Skovvn 49".
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000