Munthe, Lagertha(1888-1984)
Fjellgård 1943
Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t. h.: Lagertha Munthe 1943
Vurdering
NOK 3 000
Tilslag NOK 1 600
Olje på plate
46x38
Vurdering
NOK 3 000