Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Munthe, Lagertha(1888-1984)
Fjellgård 1943

Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t. h.: Lagertha Munthe 1943

Vurdering
NOK 3 000

Tilslag NOK 1 600