Krefting, Ruth(1900-1987)
Fra Oslo med Stortinget
Olje på plate
27x35
Signert nede t. h.: Ruth Krefting
Vurdering
NOK 3 000
Olje på plate
27x35
Vurdering
NOK 3 000