Kavli, Arne(1878-1970)
Båthavn
Olje på papir, oppklebet på plate som er bemalt
18x21
på baksiden
Signert nede t.v.: A. Kavli
Påtegnet med tittel på baksiden av rammen. Også påtegnet "50", som kan være en datering.
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 15 000