Aulie, Reidar(1904-1977)
Kjerra 1973
Olje på plate
46x55
Signert og datert nede t.h.: Aulie 73
Signert, datert og påtegnet med tittel: "Reidar Aulie -73 "Kjærra"".
Vurdering
NOK 15 000
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på plate
46x55
Vurdering
NOK 15 000