Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Lie-Gjemre, Johan(1900-1991)
Gårdsbruk i åkerlandskap 1926

Olje på lerret
77x88
Signert og datert nede t. h.: Joh. Lie-Gjemre - 26

Angivelig fra Gvarv i Telemark.

Vurdering