Lie-Gjemre, Johan(1900-1991)
Gårdsbruk i åkerlandskap 1926
Olje på lerret
77x88
Signert og datert nede t. h.: Joh. Lie-Gjemre - 26
Angivelig fra Gvarv i Telemark.
Vurdering
Olje på lerret
77x88
Vurdering