Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Krohg, Per(1889-1965)
Fra Hvaler 1944

Olje på plate
81x100
Signert og datert nede t.h.: Per Krohg 1944

Fra Skjærhalden med det gamle salteriet i Gravningssund i bakgrunnen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tilslag NOK 14 000