Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Groth, Jan(1938-2022)
Komposisjon 1985

Kullstift på tykt hvitt papir
62,5x87,5
Signert og datert nede t.v.: Groth 1985

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tilslag NOK 11 000