Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 2

Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

To figurer i landskap
Rian, Johs. (1891-1981)
To figurer i landskap

Olje på plate
46x38
Signert nede t.v.: J Rian

Kvinneportrett tegnet på baksiden av platen.

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Vurdering

Tilslag NOK 10 500