Auksjon torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Rian, Johs.(1891-1981)
To figurer i landskap

Olje på plate
46x38
Signert nede t.v.: J Rian

Kvinneportrett tegnet på baksiden av platen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00

Tilslag NOK 10 500