Diriks, Edvard(1855-1930)
Le Pont Neuf 1919
Olje på lerret
60x72
Signert og datert nede t.h.: Diriks. 1919.
Signert, påtegnet med adresse og tittel av kunstneren på lapp på baksiden av lerretet: "Diriks 18 rue Boissonade Paris "Le Pont Neuf"".
Vurdering
Auksjonert torsdag 4. juni 2009 kl 20:00
Tilslag NOK 10 500